Pages - Menu

10 marca 2019

JESSUP BRUSHES Czy warto?

Hej. Wreszcie po paru miesiącach testowania, przychodzę dzisiaj do Was z recenzją  Dzisiaj pod lupę bierzemy chińskie pędzle marki JESSUP BEAUTY .


Początkowo pędzle JESSUP można było zamówić na stronie ALIEXPRESS, ja właśnie zamówiłam tam swoje. Często można załapać też kody zniżkowe, moje pędzle udało mi się upolować na -20% zniżki, kupując pędzle czy to na ich oficjalnej stronie czy na aliexpress zawsze są na nie kody zniżkowe. 
Ja do tego dostałam w paczce kolejny kupon rabatowy -10% na następne pędzle.


Pędzle które ja wybrałam są to pędzle do oczu. Set 15 pędzli do oczu, brwi, znajdzie się też pędzel do korektora i  cut crease.
Kolor rączki od pędzla który ja wybrałam jest biały i naprawdę pluję sobie w brodę bo pedzle szybko się brudzą i czasami naprawdę muszę długo szorować ich trzonek, a jak wiadomo trzonków lepiej nie moczyć bo szybko mogą się rozkleić.

Pędzle są naprawdę dobrze jakościowo wykonane. 
Trzonki służą mi dłużej niż trzonki pędzli Hakuro (z jednego setu moich Hakuro, rozpadły mi się po miesiącu gdzie pędzle z Sigma mam już od 8 lat i dalej wyglądają jak nowe).
Pędzle są miękkie i puszyste. 
Nie tracą swojego kształtu po myciu, do dzisiaj również nie wypadł im żaden włos.
Jedyne nad czym ubolewam to właśnie białe trzonki.
Napisy na trzonkach są w złotym kolorze. Nie ścierają się podczas mycia.

Praca z tymi pędzlami to sama przyjemność.
Nie jedna klientka pytała o te pędzle stwierdzając że są bardzo delikatne.
Pędzle po paru miesiącach częstego użytku wyglądają jak nowe, pędzle bez żadnego problemu domywają się nawet z najbardziej na pigmentowanych cieni. Włos pędzla nie odkształtowuje się po mimo iż już dawno zrezygnowałam z nakładania osłonek po myciu. 



Czy warto kupić pełen zestaw pędzli?
To tylko zależy od Was. Zawsze możecie wysztukować swój zestaw, bądź zakupić taki jak najbardziej Wam pasuje.  Ja na początku zdecydowałam się na zestaw do oczu wiedząc że prędzej czy później użyję wszystkich pędzli na klientkach.

Kolejny zestaw pędzli do mnie idzie, tym razem do twarzy. ;)
Polecam Wam zakup tych pędzli na oficjalnej stronie bądz na aliexpress. Pędzle z aliexpress szły 6 dni (aktualnie czekam na paczkę z Revolution beauty już ponad 2 tyg gdzie wysyłka jest z UK ;)) więc nie ma tragedii.

Posiadacie pędzle JESSUP BEAUTY?

3 komentarze:

  1. Ja używam 4 pędzli Hakuro i taki zestaw w zupełności mi wystarcza, mają ok 5 lat i widać zniszczenie. Trzcionki podklejane, napisy zmyte. Czas pomyśleć o czymś nowym.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie miałam pędzli tej marki. Teraz zamówiłam zestaw z Faberlic

    OdpowiedzUsuń
  3. Wiele dobrego słyszałam na ich temat :) ja używam pędzli Hakuro i jestem z nich bardzo zadowolona :)

    OdpowiedzUsuń

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r.