Pages - Menu

1 stycznia 2017

Rok 2016.

Pierwsza notka w 2017 roku musi być podumowaniem roku 2016.
Rok 2016 to był zawirowany rok. 
Rok smutku,depresji,wielu zmian, radości, narodzin. I chociaż były złe momenty, te lepsze wynagrodziły je w najlepszy sposób. Zreasumujmy delikatnie ten rok :)

10/03/2016
Podpisałam umowę na stałe w pracy. Jaka była Nasza radość.Wreszcie troche stabilizacji, tego Nam było trzeba po tylu latach niewiedzy "Co bedzie jutro". Długo się nie cieszyliśmy...

24/03/2016
Tego dnia nie zapomne nigdy. Coś mnie tknęło,szłam po chleb na kanapki do pracy. Poszłam do apteki kupić test. Tego dnia miałam dostać okres. Nie dostałam.Już od dłuższego czasu chodziłam senna,nie mogłam jeść, chodziłam płaczliwa. Na godzine przed pójściem do pracy zrobiłam test. Wyraźniejszych kresek to ja nie widziałam nawet przy tescie z Albą. Jedyne co wydusiłam z siebie to O KURWA.


11/05/2016
Mój główny przełożony podejmuje decyzję o moim natychmiastowym zwolnieniu dyscyplinarnym za rzucie gumy na produkcji. Zero otrzeżeń, zero niczego, inni ludzie robią gorsze rzeczy a jednak to mnie zwalniaja. I do tego dycyplinarnie. Nigdy nie zapomne twarzy mojego group lidera który prosił by mnie nie zwolnili...
Tu zawala mi się świat. Ja już z widocznym brzuchem, ciąże przechodzę bardzo źle, moje szanse na znalezienie pracy graniczą z cudem...Tego dnia wracałam do domu dłużej niż zwykle.Szłam w wielkim deszczu, po twarzy spływały mi łzy zmieszane z deszczem.

18/05/2016
Emilio znalazł pracę!

15/07/2016
Poznajemy płeć Naszego dziecka! Bedzie druga córka!!!


22/07/2016
Przyszla do Naszej szkoly w pazdzierniku, nie znajac slowa po angielsku. Za najlepszy progres w nauce jezyka angielskiego oraz za najlepsze wyniki z calej szkoly w matematyce. Nagrode specjalna oraz wygrawerowane imie na tablicy szkolnej dostaje Alba Zuzanna. Chyba nic nie muszę dodawać :)


8/08/2016-18/08/2016
Wakacje w Hiszpanii.
Wyczekane,wymarzone, wreszcie trochę odpoczynku. I co? No przecież nie mogło być dobrze. Dorobek Naszych wspólnych lat znaleziony na śmietniku, spanie u teściów, każdy robił z Nami plany, bez pytania czy mamy inne plany. Jaka była Nasza ulga kiedy przekroczyliśmy próg Naszego mieszkania. 
Mówiąc że Alba weszła do domu i popłakała się ze szczęścia ze wreszcie jest w domu,nie musze dodawać nic więcej.

23/11/2016
Odeszły mi wody :)))))))))

25/11/2016
Po 25h męczarni, rzeźni,komplikacji i dużej ilości krwi. 
Jest!
Sofia Wiktoria <3 
I wreszcie nazwa bloga nabiera innego sensu <3


24/12/2016
Nasza pierwsza Wigilia w komplecie <3


25/12/2016
Mam już miesiąc :)27/12/2016
Emilio dostał stały kontrakt pracy :) Jako jedyny! Po mimo bariery językowej po raz kolejny pokazał Nam że z Nim nie musimy się martwić o jutro. Jestem mega dumna z Niego <3

Podsumowując. Ten rok nie należał do łatwych. Z mojej perspektywy. Sporo kłód pod nogi,sporo łez. Ciążowe dolegliwości,chęc wywoływania porodu bo waga nie szła do góry,depresja po stracie pracy, niewiadoma przyszłość.
Ale jedno mogę powiedzieć. To że trzymamy się zawsze razem daje Nam siły na kolejny dzień, na kolejne wyzwania. Jedyne czego sobie życzę na ten nowy rok to wytrwałości i uśmiechu. Uśmiechu moich córek bo wtedy wiem że to dobrze robię.


Dziękuje Wam za kolejny rok. To już osiem wspólnych lat! Mam nadzieje że dalej tu będziecie i Nasza rodzina z dnia na dzień będzie się powiększać. 
A Wam na ten nowy rok życzę przede wszystkim zdrowia bo jak jest zdrowie to wszystko da się zrobić. 


10 komentarzy:

 1. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego zdrowia szczęścia pomyślności i miłości oraz uśmiechu na codzień w tym lepszym 2017 roku

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku☺

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciągle nie rozumiem, jak można zwolnić kobietę w ciąży. Jednak pracodawcy nie zawsze okazują się ludzcy. Dobrze chociaż że przy umowie o pracę jesteśmy względnie chronione. DObrze jednak że Wam reszta roku minęła już dużo lepiej i życzę, by ten rok był bardzo udany. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ja mialam umowe, stala umowe o prace na ktora przeszlam nie wiedzac ze jestem w ciazy. W ogole jak zmienilam dzial to sie zaczal armagedon w tj pracy...

   Usuń
 4. Mala Slicznotka, ale nie ma sie co dziwic, w koncu starsza siostra i mama tez piekne :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. <3 super notka, piękni wy :)

  OdpowiedzUsuń

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r.