Pages - Menu

29 maja 2018

Na czym polega lifting rzęs.

Hej .Porozmawiajmy o rzęsach !
Coraz więcej kobiet decyduje sie na zabieg liftingu rzęs ,zamiast klasycznych przedłużanych rzęs metodą objetosciową .
Lifting rzęs jest mniej inwazyjną metodą .Metoda ta ,nosi imię podkręcenie rzęs zalotką . Natomiast rzęsy metodą objetosciową ingerują w naszą naturalną rzęse .


Lifting (LvL) polega na naturalnie mocnym uniesieniu , pokręceniu rzęs aż od ich nasady. Laminowanie/Botox polega na nałożeniu specjalnej odżywki na rzęsy, która jest zarazem aktywatorem pigmentu. Odżywka intensywnie pogrubia i wydłuża rzęsy.  Czarny pigment nakładany zaraz po odżywce, uwydatni naturalne piękno rzęs i podkreśli kontur oka. Końcowym etapem zabiegu jest nałożenie keratyny, która nadaje piękny błysk. Rzęsy po zabiegu są odżywione, wydłużone, pełne blasku, pogrubione oraz sprężyste.Innym zabiegiem na rzęsy, który poprawi ich naturalny wygląd jest botoks. Na rzęsy nakładany jest specjalny preparat na bazie m.in. olejku macadamia, jojoba oraz jedwabiu, który działa na zasadzie ekspresowej odżywki. Botoks może być zabiegiem uzupełniającym np. po koloryzacji rzęs, ponieważ zatrzymuje pigment w środku struktury rzęsy.Po zabiegu rzęsy są podkręcone, nawilżone, miękkie i błyszczące. W trakcie zabiegu również możemy wykonać hennę rzęs ,aczkolwiek do całego zestawu jest również dołączony czarny płyn ktory ma za zadanie przyciemnić rzęsy .Ja jednak po wielu próbach stwierdzam że ten płyn nie daje tak espektarularnego efektu jak henna. Efekt liftingu jest widoczny przez 4 do 6 tygodni po zabiegu.   

Przez 24h po zabiegu unikaj !
- kąpieli z dużą ilością pary,
- sauny oraz basenu,
- mycia włosów,
- nakładania preparatów tj: kosmetyki kolorowe, krem lub serum pod oczy
- nie pocieraj rzęs i nie baw się nimi.

A Wy ? Byłyście kiedyś na liftingu rzęs ?
Pamiętajcie by wybrać się do kogoś kto ma pojęcie o tym zabiegu . Przy liftingu pracujemy bardzo blisko okaoka .

3 komentarze:

  1. Efekt widoczny od razu, super :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba jestem jakaś zacofana, bo nawet nie miałam pojęcia, że można wykonać lifting rzęs 😱😱😱

    OdpowiedzUsuń

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r.