Pages - Menu

22 sierpnia 2018

Letnie przeceny w Rosegal.

Hej, hej. Lato się kończy (przynajmniej w UK ;)) i teraz jest najlepszy moment by znaleźć fajne przeceny nie tylko w sklepach ale i w zakupach internetowych. Sklep firmowy Rosegal powiadomił mnie że ma dość fajne przeceny by się z Wami nimi podzielić.


Razem ze sklepem Rosegal, przygotowaliśmy dla Was pare fajnych inspiracji w temacie lata :)


Jako pierwszą inspirację chciałam Wam pokazać zwiewną kwiecistą stylizację w kolorze błekitu.  Sukienka jest bawełniana bez ramion a jej dekolt w kształcie serca wyeksponuje co u Nas najlepsze ;)


Kolejną inspiracją będzie strój kąpielowy który wyglądem przypomina arbuza. Takim strojem napewno przykujemy uwagę na plaży ;)


Jeszcze na sam koniec by już pozostać w klimacie letnim, zainspirowałam się plażą i morzem. Kto by nie chciał mieszkać przy samym morzu? Jeszcze mieszkając w Hiszpanii kiedy mieszkaliśmy przy samym morzu, cudownym uczuciem było słuchanie szumu i fal spoglądajac w niebo na gwiazdy.
Wraz z firmą Rosegal przygotowaliśmy również zniżki dla Was przy zakupach :)
Lubicie zakupy przez internet?
Skąd czerpiecie inspiracje?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r.