Pages - Menu

15 kwietnia 2019

Czy warto kupić poly gel?

Hej. Porozmawiajmy dzisiaj o poly gel. Jest to najnowsza forma na szybkie przedłużanie paznokci bez większych trudności. Tą metodę odkryłam dość przypadkowo śledząc grupę paznokciową na fejsie.
Zakupiłam więc jeden zestaw z aliexpress który był naprawdę polecany.


Cały zestaw kosztował mnie aż 4,09$ więc wcale nie tak drogo. Czas realizacji zamówienia był dość szybki bo paczka zawitała u mnie po 2 tygodniach.
Ja wybrałam zestaw #002 clear. W zestawie przyszły tipsy, pędzelek, szpatułka i żel.
Oczywiście odrazu musiałam ściągnąć swoją aktualną hybrydę by wypróbować tego cuda. Ja stety niestety lubuje się w długich paznokciach a po moich ostatnich próbach nauki hybrydy paznokcie strasznie długo mi nie rosły.


To było moje pierwsze i najbardziej satysfakcjonujące podejście do poly żelu. Paznokcie przedłużałam na tipsie dodanym do zestawu. Poszło szybko, chociaż niektóre paznokcie musiałam poprawiać ale to z mojej winy. Nakładałam tego żelu za dużo.
Producent zaleca 2 min w lampie.


Tak wyglądał mój końcowy efekt. Fakt nie wszystkie są w idealnym kształcie ale wiadomo że nie wszystko wychodzi za pierwszym razem.
Paznokcie utrzymały mi się ok tygodnia. Niestety na prawej ręce niektóre podeszły mi powietrzem i odpadły.
Paznokcie fajnie prezentowały się na zdjęciach.


Moje drugie podejście do przedłużenia płytki zakończyły się porażką. Po mimo spędzenia ponad 4h paznokcie po nagraniu tutorialu z makijażem TUTORIAL MAKIJAŻU po prostu odpadły. Tym razem zdecydowałam się zrobić je na formę. Niestety i tym razem paznokcie odpadły plus były tak krzywe i miały góry i doliny że aż wstyd pokazywać :O


Skończyło się na tym że znowu mam krótkie pazurki i teraz muszę czekać aż odrosną.
Podsumowując moje odczucia:

Plusy

+  Dostępna cena.
+ Szybkie przedłużenie paznokci.
+ Żel nie uszkadza paznokci więc nawet po ściągnięciu wasza płytka będzie twarda.

Minusy

-Ciężko dobrać odpowiednią wielkość tipsa po mimo iż jest wiele rozmiarów.
- Moje odeszły po tygodniu
- Żel ciężko się rozprowadza po mimo użycia cleaner'a do pomocy.

Nie wiem czy zasiądę spowrotem do tego poly żelu, narazie jestem bardzo zniechęcona, zwłaszcza kiedy muszę robić paznokcie na raty, zajmuje mi to długo czasu a po godzinie odpadają.
Aktualnie mam króciutkie pazurki pokryte hybryda z Rosalind.


A Wy znacie poly żel? Jeśli posiadacie i przedłużacie nim paznokcie dajcie znać jak Wam to wychodzi <3

Tu mnie znajdziecie!

8 komentarzy:

 1. A ja właśnie zastanawiałam się czy warto kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zamówiłam i czekam,ale mam pytanie, jeśli nie odpadna to jak je ściągać? Zmywaczem na folii jak hybryde czy frezarka?

  OdpowiedzUsuń
 3. nie bardzo rozumiem tego przedłużania na tipsie. Tipsa przyklejasz i później na niego żel kładziesz? eee, to teraz przeciez można żelem przedłużać po prostu płytkę na formie. nie lepiej tak?

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie nie uwierzysz,ale ja nawet nie maluje paznokci mimo prawie 40stka na karku :D

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie płytka paznokci nie znosi żadnych żeli, lakierów, zatem panuje pełen naturalizm. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że ten żel się nie sprawdził... Miałam na niego chrapkę, ale teraz już się rozmyśliłam...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nie mam zdrowia do przedłużania i nawet u kosmetyczki bardzo rzadko się na nie decydowałam. Tylko w wypadku gdzy jeden z paznokci się złamał żeby wszystkiego nie skracać.

  OdpowiedzUsuń

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r.