Pages - Menu

1 stycznia 2020

Czy warto kupić Turbo pigmenty z Glam Shop.

Hej. Jak wiecie staram się jak najbardziej wspierać polski marki. Jedną z polskich marek które bardzo lubię jest marka Glam shop naszej polskiej youtube'rki Hani. Pierwszy zakup który u niej zrobiłam to metaliczny Glam Box na moje cienie. Ma on chyba już 500 lat hehe.
Dzisiaj chciałam Wam pokazać piękne turbo pigmenty. Są to pigmenty prasowane w różnych kolorach. Pokaże Wam moich ulubieńców.

Pierwszym i totalnym must have jest turbo pigment Turbo Śnieżka. Jest to mój ulubiony pigment z wszystkich turbo pigmentów. Można nim zrobić wiele wspaniałych kombinacji. Ciężko jest opisać ten pigment. Na pewno jest to duo chrome który inaczej wygląda w każdym świetle. Jedynym minusem tego pigmentu to osyp, bardzo się osypuje w trakcie aplikacji, czy to na suchym pędzelku czy na mokrym. Kolejnym z moich ulubieńców jest Gasolina (po hiszpańsku benzyna) idealne odzwierciedlenie benzyny dostajemy kupując ten pigment. Migoczę się pod każdym kątem inaczej, fiolet i zieleń to podstawy tego pigmentu. Moje klientki go kochają. Zresztą kto nie kocha migotek? Jak możecie zauważyć ten pigment prezentuje się całkiem inaczej pod innym kątem światła <3Turbo pigment Origami to kolejne cudo które pięknie wygląda na oczach.
Kto nie lubi odcieni zieleni ten nie będzie go wielbił. Według mnie jest to najlepiej zmielony pigment ze wszystkich. Równomiernie nabiera się na pędzel, nie tak jak w przypadku Turbo Śnieżki gdzie czasem można napotkać większy płatek pigmentu. 
Miałam przyjemność pracować tym pigmentem na powiece Glorii i sami powiedzcie jak to pięknie się prezentuje <3Pigmenty polecam nakładać na bazę do pigmentów Glitter Glue, jest bardzo dużo ich na rynku, moim ulubieńcem jest jednak Glitter glue od Nyx. Jeśli nie chcecie wydawać ekstra kasy na kolejną baze możecie zamoczyć delikatnie pędzelek w wodzie i wklepać ten pigment w powiekę :)

Plusy:
+ Polska marka
+ Łatwo dostępne
+ Pięknie unikatowe kolory
+ Dobra cena. Cena jednego pigmentu to 25zł a na promocjach można kupić za 20zł.
+ Wysyłka zagranice.

Minusy:
- Wielkie osypywanie się w trakcie aplikacji.
- Lekkie pieczenie przy Turbo Śnieżce. Nie wiem czy tylko ja tak mam ale jak chociaż delikatnie pigment wpadnie mi w oko cholernie szczypie.

5 komentarzy:

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Treść polityki prywatności jest zgodna z wymogami regulacji o ochronie danych osobowych obowiązującej od dnia 25.05.2018 r.